Kasaplar'dan o habere yalanlama

Adana ESOB'a bağlı Adana Kasaplar Esnaf Odası Başkanı M.Saruhan Yağmur, "Kasaplardan MHP'ye Oy Yok" şeklinde medyada yer alan haberi yalanladı...

Kasaplar'dan o habere yalanlama

Başkan Yağmur, Ulusal bir gazetenin, yerel ekinin manşetinde yer alan "Kasaplardan MHP'ye Oy Yok" haberinin çarpıtma olduğunu öne sürerek şöyle dedi:

"İlgili gazetenin muhabiri, kurban bayramı öncesi, kurbanlık fiyatlarıyla ilgili röportaj yapmak için bana geldi. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunduktan sonra balıkçılar pazarı konusunda sorular sordu. Adamlar söz verdi, yerini de verdi dedim. Balıkçılar Pazarı'nın yerinin belediye meclisinden geçtiğini, kent meydanı, çevresine de çarşı yapılacağını, Alidede İş Merkezi'nin arkasının da kasaplara verileceğini söyledim. MHP ile benim ne alakam var ne şikayetim var. Kaldı ki, Büyükşehir Belediyesi ile hiçbir sorunumuz yok. Hüseyin Sözlü başkan geldiğinden beri ne istediyse aldık. Esnafın işini yapıyorlar. Bu başlık nereden çıktı. Ben böyle bir beyanat vermedim. MHP'ye oy verin vermeyin nereden çıktı. Böyle bir beyanatım varsa istifa etmeye hazırım. İlgili gazeteyi aradım, haber müdürü çıktı, düzeltme yapmazlarsa, suç duyurusunda bulunacağım. Tazminat davası da açacağım, kazanırsam da kimsesizler yurduna bağışlayacağım"

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2015, 15:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz