Kimse Yokmu Derneğinden Çelikcan'a ziyaret

Kimse Yokmu Derneği Genel Başkanı Ünal Öztürk Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan’ı makamında ziyaret ederek verdikleri destekler için teşekkür ettiler.

Kimse Yokmu Derneğinden Çelikcan'a ziyaret
Beraberinde Kimse Yokmu Derneği Adana Şube Başkanı Adem Sönmez, Kimse Yokmu Derneği Genel Başkan Yardımcısı Cemal Soncu ile birlikte Başkan Çelikcan’ı ziyaretinde açıklamalarda bulunan Öztürk yeni lojistik binasının tamamlanmasıyla daha fazla ihtiyaç sahibine yardımda bulunabileceklerini belirtti. Başkan Çelikcan Yüreğir’de,  bağlı eski belde ve köylerde yaşayan alt gelir gurubundaki insanların çokluğu nedeniyle Kimse Yokmu Derneğine büyük görevler düştüğünü belirtti.

 

banner625
Yüreğir Belediye Başkanı Çelikcan Kimse Yokmu Derneğine yaptıkları çalışmalar ve ziyaret için teşekkür ederken ‘Adana şubesi olarak beraber çok güzel çalışmalar yaptık. Bizimle birlikte ilçemizde ve ilimizde gıda, giyim, araç-gereç sıkıntısı olan vatandaşlarımıza ulaşarak imkânlar ölçüsünde yardımcı oldular. Kimse Yokmu Derneği adına yaraşır şekilde kimsesizin sesi, yoksulun aşı, ihtiyaç sahibinin her daim açık kapısı oldu. Bu derneğimiz milletimizin hayırsever varlıklı insanlarıyla, ihtiyaç sahibi yoksullar arasında gördüğü sosyal köprü vazifesini çok önemsiyorum. Umarım önümüzdeki günlerde nice hayırlı hizmetlere yine birlikte imza atarız. Kendilerine teşekkür ediyorum ve çalışmalarında başarılar diliyorum’ şeklinde konuştu.

 

Kimse Yokmu Derneği Genel Başkanı Ünal Öztürk Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan’ın Adana’da yapılan çalışmalarda çok ciddi desteklerinin olduğu bunun için teşekkür etmek ve derneğin yeni lojistik bina inşaatını gezmek için Adana’ya geldiğini belirterek ‘ Yeni lojistik binamızı Ramazan ayından önce bitirmeyi hedefliyoruz. Binamızın bitmesiyle daha fazla malzeme toplayıp ihtiyaç sahibi ailelere dağıtacağız. Yeni binamız Adana’daki hizmetlerimize önemli katkı sağlayacaktır. Bütün Adanalı hemşerilerimizin desteklerini bekliyoruz. Adana dünyanın her yerine rahatça ulaşım sağlanan önemli bir ilimiz. Yardıma muhtaç insanlara daha hızlı ulaşabilmek amacıyla burayı seçmiş bulunmaktayız’ şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2013, 16:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz