Kolcu’dan Öğretmenler günü mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seyhan Başkanı Abeydullah Kolcu, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Kolcu’dan Öğretmenler günü mesajı
banner560

Mesajında, öğretmenlerimizin büyük fedakarlıkla görevini yaptığına değinen Başkan Kolcu,  Türkiye'nin geleceğine sahip olacak kişilerin yetişmesinde öğretmenlerimizin katkısı yatsınamaz’’dedi

Başkan Kolcu mesajının devamında’’CHP olarak Laik demokratik, cumhuriyetimizin ve büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği hedefte başarıyla öğretmenlik görevini sürdüren tüm öğretmenlerimizin yanında olduğumuzun bilinmesini istiyoruz.

banner595
Öğretmenlerimizin haklarının kazanımları yolunda birlikte mücadele edeceğiz. CHP iktidarında ise öğretmenlerimiz daha çağdaş yaşam ve çağdaş eğitim imkanlarına kavuşacaklardır.

Bu duygu ve düşüncelerle başöğretmenimiz Büyük önder Atatürk başta olmak üzere bugün aramızda olmayan öğretmenlerimizi minnet ve şükranla anıyoruz. 

Çalışan, emekli olan ve atama bekleyen öğretmenlerimizin de 24 Kasım Öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum’’dedi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner591

banner580