banner678

Kozan'da Üreticilere Domates Fidesi Dağıtıldı

Adana Büyükşehir Belediyesi ve Kozan Belediyesi işbirliğiyle, Kozan ilçesindeki 53 üreticiye 26 bin 500 adet domates fidesi dağıtıldı.

Kozan'da Üreticilere Domates Fidesi Dağıtıldı

Adana Büyükşehir Belediyesi Tarım ve Hayvancılık Daire Başkanlığı Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü ile Kozan Belediyesi'nin ortak çalışmasında fideler Kozan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nde üreticilere teslim edildi.

banner625
Adana Büyükşehir Belediyesi Tarımsal ve Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Memili Güven, "Kozan ilçemizdeki 53 üreticimize istekleri doğrultusunda domates fidesi desteği veriyoruz. Büyükşehir belediyemiz ve Kozan ilçe belediyemiz ile birlikte üreticilerimize domates fidesi desteği bu yıl 26 bin 500 adet olarak dağılıyor. İnşallah vatandaşlarımız yapılan bu ARGE çalışmasından memnun kalırlarsa gelecek yılda artırarak devam edilecektir. Üreticilerimizin yerinde kalkınmalarına Büyükşehir Belediyesi ve Kozan Belediyesi olarak destek vermeye devam edeceğiz" dedi.

Hizmetten memnun olan vatandaşlar ise Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'ye ve Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk'e teşekkür ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz