Kozan'da yol çalışması

Kozan Belediyesi Türkeli Mahallesinde bulunan Kazım Karabekir Anadolu Lisesi civarındaki yollarda çalışma başlattı.

Kozan'da yol çalışması
banner560

Belediye Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı Şantiye Şefliği ekipleri ilçe merkezindeki yol çalışmalarına devam ediyor. Kazım Karabekir Anadolu Lisesi civarındaki Ezgü Sokak ve Usanmaz Sokakta yol açma, zemin sıkılaştırma ve asfaltlama çalışmaları başladı.

banner595
Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk’ün talimatı ile başlayan çalışmalar öğrencilerin okullarına ulaşmak için yoğun olarak kullandıkları sokaklarda sürüyor. Lise öğrencilerinden, velilerden ve okul çevresindeki konut sahiplerinden gelen istek doğrultusunda başlatılan çalışmaların bir hafta içerisinde tamamlanacağı bildirildi.

Türkeli Mahalle Muhtarı Hüseyin Bozkurt şantiye ekiplerinin çalışmalarını yerinde inceledi. Kozan Belediyesi’nin mahallesinde hayata geçirdiği hizmetlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Bozkurt, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Musa Başkanımız göreve geldiği günden bu yana mahallemizin eksiklerini bir bir tamamlıyor. Belediyemiz tarafından mahallemizde onlarca sokağa parke döşendi ve asfalt döküldü. Geçtiğimiz aylarda Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri mahallemize 3 bin metrekarelik bir park inşasına başladı. Son olarak da ekim ayı içerisinde mahallemize Kozan Belediyesi Avrupa Birliği Hayat Boyu Eğitim Merkezi’nin temelini attık. Ezgü ve Usanmaz sokakta devam eden çalışmalar kapsamında öğrencilerimizin ve vatandaşlarımızın yol taleplerini karşılamış olacağız. Başkanımıza ve ekibine hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.”

Kozan Belediyesi Şantiye Şefliği ekipleri Türkeli Mahallesinin ardından Çanaklı Mahallesinde yol çalışmalarına başlayacak..

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner591

banner580