banner641

Kozan'da yağmur suyu hattı döşeme çalışması

Kozan Belediyesi Şantiye ekipleri tarafından Cumhuriyet Mahallesi’nde yağmur suyu tahliye hattı döşeme çalışması gerçekleştiriliyor.

Kozan'da yağmur suyu hattı döşeme çalışması

banner560

            Biçer ve Teknisyen Sokak ile Şıh Efendi Bulvarı ve Andıl Caddesi’nin kesiştiği noktalarda çalışmalarını sürdüren ekipler burada altı yüzlük beton borular kullanarak yaklaşık 700 metre civarında yağmur suyu tahliye hattı döşeme çalışmalarına devam ediyor. Yağmur suyu hattının döşenmesi ile birlikte mevcut bölgede yağmur suyu birikintisinin oluşmayacağı öğrenildi.

            Konu ile ilgili Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan; "Kozan Belediyesi olarak alt yapı ve yol yapım çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz. Şantiye ekiplerimiz tarafından Cumhuriyet Mahallesi biçer ve teknisyen sokaklarımız ile kaymakamlık, Adliye ve İki Haziran İlköğretim Okulumuzun bulunduğu sokaklar üzerinde yağmur suyu hattı döşeme çalışmalarımız devam ediyor. Yine Kozan’ımızın birçok noktasında parke kaplama ve asfaltlama çalışlarımız devam ediyor. Bu çalışmalarımız Kozan halkımızın daha modern bir şehirde yaşaması içindir." dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2013, 10:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640