Mestanzade’de Başkan Karalar’a Yoğun İlgi

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar Mestanzade Mahallesi’nde tamamlanan asfalt çalışmalarını inceledi.

Mestanzade’de Başkan Karalar’a Yoğun İlgi

Vatandaş ve esnafla bir süre sohbet eden Başkan Karalar’a mahalle halkı yoğun ilgi gösterirken bir mahalleli tarihimizde görmediğimiz kadar asfalt hizmetini Başkan Zeydan Karalar ile aldık” dedi.

“SEYHAN TARİHİNDE BÖYLE ASFALT GÖRMEDİ”

banner560
Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, asfalt çalışmaları denetimi sonrası vatandaşla ve esnaf ile sohbet etti. Sıkıntıları ve sorunları dinleyen Başkan Karalar, sorunları yerinde görmek istediklerini bu yüzden bizzat kendisinin geldiğini söyledi. Tarihte görmedikleri kadar asfalt hizmetini Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar ile gördüklerini belirten bir vatandaşta sorunları denmemeye bizzat gelen Başkan’a teşekkür etti.

KARALAR: ASFALTA ÖNEM VERİYORUZ

Vatandaşların güzel dilekleri ile daha çok çalışma azmini elde ettiklerini söyleyen Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, halktan bir insan olduğunu ve halktan kopmasının söz konusu olamayacağını söyledi. Başkan Zeydan Karalar, “Ben halktan geldim halkımla birlikteyim. Hiç kimse bizi makam odasına hapsolmuş demez. Çünkü biz makam odasını değil sokakları benimsedik. Şimdi bu dönemde yağışlar gelmeden asfalt çalışmalarını tamamlıyoruz. Hiç kimse çamurda kalmasın çukura düşmesin. 2’nci asfalt plentini açtık. İki misli kapasite ile çalışıyoruz. Başka belediyelerde 1 tane bile yok biz 2’ncisi açıyoruz. Ve tamamen sizlerin parası ile yapıyoruz. Biz sizden aldığımız vergileri iyi şekilde kullanarak en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz” ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner621