Minik öğrencilerden Şehit evine ziyaret

Ömer Haluk Özuçak İlkokulu 3. Sınıf öğrencileri Türk Bayraklı tişörtler giyerek geçtiğimiz günlerde şahit olan sözleşmeli er Muhammed Osman Akagündüz'ün anne ve babasını ziyaret ettiler.

Minik öğrencilerden Şehit evine ziyaret

Adana Ömer Haluk Özuçak İlkokulu 3.sınıf öğrencileri Hakkari'nin Çukurca ilçesi Güven Dağı'ndaki üs bölgesine PKK'lı teröristlerce sınırın Irak tarafından düzenlenen saldırıda yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit düşen piyade sözleşmeli er Muhammed Osman Akagündüz'ün ailesini ziyarete gittiler. Öğretmenleri ile birlikte Pınar Mahallesi’nde bulunan şehit evinde Anne Muteber Akagündüz ve baba Aziz Akagündüz’ü ziyaret eden öğrenciler şehit annesinin elini tek tek öptü. Öğrenciler ayrıca yazdıkları mektupları da anneye verdi.

banner625

Sınıf velileri de anne Mutaber hanıma Kuran-ı Kerim verdi. Şehit annesi Muteber Özden ise, yapılan ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Muhammed Osman Akagündüz’ün de Ömer Haluk Özuçak İlkokulu’ndan mezun olduğunu belirten anne duygulandığını belirterek tüm çocuklara, velilere ve öğretmenlerine teşekkür etti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz