Muhtar Günay Şahin’den Başkan Karalar’a Teşekkür

Adana’nın Yeşilyurt Mahallesi’nde yapılması istenen kreşin yerini mahalle sakinlerini isteği doğrultusunda değiştiren Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı Mahalle Muhtarı Günay Şahin ve mahalle sakinleri ziyaret ederek teşekkür etti.

Muhtar Günay Şahin’den Başkan Karalar’a Teşekkür

banner560
Seyhan Belediyesi Yeşilyurt Mahallesi’ne kreş yapmak için kolları sıvadı. Proje tamamlanarak ihaleye çıkıldı. İhaleyi alan firmaya yer teslimi yapılacağı sırada mahalle halkı kreşin başka bir alana yapılması teklifinde bulundu. Sosyal medyada kreş ile ilgili açıklamalar çoğalınca Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, mahalleye giderek yerinde tespit yapıp mahalle halkı ile bire bir görüştü. Yapılan toplantıda “Halkın isteği dışında hiçbir hizmeti yapmayacaklarını söyleyen Başkan Karalar, kreşin yapılacağı yeri değiştirdi. Başkan Karalar’ın bu tavrı vatandaşlar tarafından uzun süre alkışlandı.

Zeydan Karalar’ın yaklaşımı karşısında mutlu olan mahalle halkı Yeşilyurt Mahalle Muhtarı Günay Şahin ile birlikte Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı ziyaret etti. Kreş yeri ile ilgili olarak görüş alış verişinde bulunan mahalle sakinleri Başkan Zeydan Karalar’a teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner621