banner641

Parmağını kırıp küpesini gasp ettiler

Adana’da 2 gaspçıdan biri 33 yaşındaki Fatma Çakır’ın gözünü elleriyle kapatırken diğeri de kulağındaki küpeyi gasp etti. Gaspçılar, kendilerine direnen genç kadının parmağını da kırıp kaçtı.

Parmağını kırıp küpesini gasp ettiler
 Yüreğir ilçesi 19 Mayıs Mahallesi’nde oturan Fatma Çakır, rahatsızlığından dolayı mahalledeki Aile Sağlık Merkezi’ne gitti. Tedavi olduktan sonra evine doğru yürüyen genç kadını 2 kişi takip etmeye başladı. 
BİRİ YÜZÜNÜ KAPATTI DİĞERİ KÜPEYİ GASP ETTİ
banner560
İddiaya göre, 2 kişiden biri arkasından yanaştığı Çakır’ın gözünü elleriyle kapatıp etkisiz hale getirdi. Diğeri de kulağındaki küpeyi alarak gasp etti. Gasp zanlıları, kendilerine direnen genç kadının sağ yüzük parmağını kırdı. 
‘PARMAĞIMI DA KIRDILAR’
80 lira değerindeki altın küpeyi alan zanlılar kaçarken Çakır, polis merkezine giderek şikayette bulundu. Polis, küpe gaspçılarını yakalamaya çalışırken, hastaneye götürülüp tedavi altına alınan Çakır, “Eve gidiyordum. Biri arkamdan gelip gözlerimi kapattı. Aniden başka biri de kulağımdaki küpeyi çekti. Acı üzerine engel olmak istedim. O sırada parmağımı da kırdılar” dedi.Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2013, 08:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640