Pazarcılara Vali Demirtaş’tan Sürpriz Ziyaret

Ceyhan İlçesi’nde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunan Vali Mahmut Demirtaş, Namık Kemal Mahallesi’nde bulunan kapılı semt pazarını ziyaret etti.

Pazarcılara Vali Demirtaş’tan Sürpriz Ziyaret

Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy, Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Şeref Can, Ceyhan Ziraat Odası Başkanı Muhammet Bulut, Ceyhan Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı İbrahim İkidağ ve Ceyhan İlçe Tarım Müdürü Fatih Kuga’nın da bulunduğu ziyarette pazarcı esnafı ile tek tek tokalaşan Vali Mahmut Demirtaş, bereketli bol kazançlar diledi.

banner625
Vali Demirtaş, vatandaşların sebze ve meyveye ulaşmasında önemli bir işlevi yerine getiren pazarcı esnafın dile getirdikleri sorunları dinleyerek, bir süre sohbet etti.


Pazarda bulunan vatandaşlarla da yakından ilgilenip taleplerini dinleyen Vali Demirtaş, tüm kamu ve yerel yöneticileri ile birlikte vatandaşlara daha iyi hizmeti ulaştırma noktasında gereken çalışmaların yapılacağını söyledi.


Vali Mahmut Demirtaş’ın kendilerini ziyaret etmesinden dolayı duygularını dile getiren pazarcı esnafı, “Sayın Valimizi burada görmekten çok mutlu olduk. Allah işini gücünü rast getirsin. Allah Devletimize, milletimize zeval vermesin” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz