Pozantı Belediyesi’nden sosyal giyim market

Başkan Mahmut Sami Baysal, “Beğen, giyin, al ve git” sloganıyla oluşturulan mağazada dar gelirli ailelerin ihtiyaçlarının ücretsiz karşılanacağını müjdeledi.

Pozantı Belediyesi’nden sosyal giyim market

Adana’nın Pozantı İlçesi’nde insan merkezli sosyal belediyecilik anlayışını hakim kılan Pozantı Belediye Başkanı Mahmut Sami Baysal, toplumsal yardımlaşma ve dayanışmayı pekiştirmek amacıyla Sosyal Giyim Market projesini hayata geçirdi. Hayırseverlerle ihtiyaç sahibi vatandaşlar arasında yardımlaşma ve dayanışma köprüsünü kuran Başkan Baysal, sosyal giyim marketin “Beğen, giyin, al ve git” sloganıyla dar gelirli ve yardıma muhtaç vatandaşlara ücretsiz hizmet vereceğini belirtti. 

KAYMAKAM VE BELEDİYE MECLİSİNDEN TAM DESTEK
Pozantı Belediye Başkanı Sami Baysal, sosyal belediyeciliğin gereği olarak planladıkları Sosyal Giyim Market projesi için İlçe Kaymakamı Taner Tengir ile belediye meclis üyelerinin desteğini aldıktan sonra Pozantı Sosyal Gelişim ve Dayanışma Derneği’ni kurduklarını ve ilçe merkezindeki bir apartmanın zemin katını kiralayıp, mağazaya dönüştürdüklerini söyledi.  

banner625


MARKETİN RAFLARI DOLUP TAŞIYOR
Başkan Baysal, Adana’daki giyim firmalarının kendilerine söz verdiği, çeşitli cins ve ölçülerdeki kıyafetlerin, kutular içeresinde gönderilmeye başlanması ile birlikte, büyük bir moral motivasyonu oluştuğunu, dernek gönüllülerinin her yaşa hitap edecek, çok çeşitli ürünleri raflara yerleştirdiğini, Pozantılı ihtiyaç sahiplerinin hizmetinde olacaklarını ifade etti.
Başkan Baysal, “Sosyal Giyim Market projesi, Pozantı sevdalılarının destek ve emekleriyle ortaya çıktı. Bu hizmetimize katkı sağlayan hayırsever vatandaşlarımıza ve firmalarımıza şükranlarımızı sunuyorum. İnşallah bu destekler devam edecek ve ihtiyaç sahibi hemşehrilerimizin yüzünü güldürmeye devam edeceğiz” dedi.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz