banner641

Remzi Oğuz Arık Mahallesinin yollarına taş döşeniyor

Yüreğir’den 2009’da Sarıçama bağlanan 35 yıllık yerleşim yeri olan Remzi Oğuz Arık Mahallesinin tüm yollarını kilit parke ile kaplıyor

Remzi Oğuz Arık Mahallesinin yollarına taş döşeniyor

banner560
Sarıçam Belediyesinin yol yapımı çalışmaları kapsamında kilit parke, asfalt ve satıh kaplama çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor. Sarıçam Belediyesi ilçenin yeni mahalleleri ve yeni yerleşim alanlarında yaptığı hizmetlerin bir benzerini en eski yerleşim yerlerinden Remzi Oğuz Arık mahallesinde de gerçekleştiriyor. Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci, daha önce bu mahallenin tüm yollarının eskiyen asfaltını kaldırarak yerine kilit parke sözü verdiğini belirti. Bu sözünü yerine getirmek için yaptıkları çalışmanın sonuna geldiklerini belirten Başkan Zenbilci, “Yaklaşık dört bin metrekare kilit parke taşı döşeyerek bu mahallenin tüm sokaklarını kilit parke ile kaplıyoruz. Remzi Oğuz Arık Mahallesi sakinlerimize şimdiden hayırlı v e uğurlu olsun. Kendilerine vermiş olduğumuz sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Buradaki çalışmalarımızın tamamlamamızın ardından kilit parke çalışmalarımız diğer mahallelerde planladığımız ölçüler içinde devam edecek.”dedi.

Mahalle Muhtarı Musa Yaylacı ise mahalle halkının yolların kilit parke ile kaplanmasından memnun olduğunu belirterek, “Belediye Başkanımız Ahmet Zenbilci’ye hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Mahalle halkımızı, eski yoldan kurtararak yeni bir yola kavuşturduğu için. ” diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2013, 16:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640