Sanatçılar Atanın huzuruna çıktı.

17. Altın Koza Film Festivali'nin üçüncü gününde sinema sanatçıları Atatürk Anıtı'na çelenk koyup, saygı duruşunda bulundu.

Sanatçılar Atanın huzuruna çıktı.


Atatürk Parkı'nda düzenlenen törene, sinema sanatçıları, medya ve sivil toplum örgüt temsilcileri ile Adanalılar katıldı.
 

banner560
Törende Adana Valiliği adına Vali Yardımcısı Fikret Deniz, Adana Büyükşehir Belediyesi adına Başkan Vekili Zihni Aldırmaz ve Koza A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sıtkı Özer, Çağdaş Sinema Oyuncuları Derneği adına Işık Yenersu ve SODER adına Yusuf Sezgin, Atatürk Anıtı'na çelenk koydu.
 
Törene katılanlar, Adana Büyükşehir Belediyesi Bandosu eşliğindeki saygı duruşundan sonra İstiklal Marşı'nı söylediler. Törenin ardından Vali Yardımcısı Fikret Deniz ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, sinema sanatçılarına birer gül hediye etti.

Bu arada vatandaşlar, ünlü sinema sanatçıları Süleyman Turan, Yusuf Sezgin, Yavuz Karataş, Ziya Ozanlar, Nuri Alço, Selahattin Fırat, Altan Günbay, Tijen Par, Mine Soley ve Yılmaz Köksal ile fotoğraf çekinebilmek için birbirleriyle adeta yarıştılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz