Sarıçam Belediyesi ilçe halkıyla kafa mı buluyor?

Sarıçam Belediyesi yayınladığı bültenle "Asfalt hamlesi başladı" başlığıyla halka müjde vermiş. Ancak yağmurlar başlayacak. Ve asfalt çalışması çok zor yapılacak. Asfalt çalışması baharla birlikte başlayıp yazın her yerde tamamlanır. Normali bu.

Sarıçam Belediyesi ilçe halkıyla kafa mı buluyor?

Sanırız bunu bilmiyorlar. İkincisi doğalgaz nedeniyle bozulan yolların asfaltlanması zaten sıradan bir prosedür. Bu kışında yazında sürer. Hatta Doğalgaz firması eğer kırdığı asfalt varsa o asfaltın parasını vermesi gerekir. Sarıçam Belediyesi bülteninin tamamı aşağıda kararı siz verin..

HABER
"Sarıçam Belediyesi’nde Asfalt hamlesi başladı

Uludağ,“Bütün bozuk yollar yapılacak”

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Doğalgaz çalışması sonucu bozulan yoların yapımına hızla devam edildiğini belirterek, altyapısı da bitirilen Yavuz Sultan Selim ve Beyceli mahallelerinde asfalt çalışmaları tüm hızıyla sürdüğünü ifade etti.  Belediye Başkanı Bilal Uludağ,  ilçelerinde altyapıları tamamlanan mahallelerde asfaltsız yol bırakmayacaklarını belirterek, bütün bozuk yolların yapılacağını söyledi.

banner560
Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Yavuz Sultan Selim ve Beyceli  Mahallelerinde  bulunan yolların altyapılarının tamamlandığını belirterek, “Bu mahallelerimizde  doğalgaz çalışması, elektriğin yer altına alınması ve içme suyu boruları değiştirildi. Ayrıca kanalizasyon arızaları da giderildi.  Tüm bu işlemlerinin ardından ise sokakların asfalt yapımına başlandı ve en kısa sürede tamamlanacak.” dedi.

ASFALTSIZ YOL BIRAKMAYACAĞIZ

Bilal Uludağ, “Vatandaşımız hizmetin en iyisine layık diyerek başlanılan doğalgaz çalışmalarının merkez mahallelerimizde büyük bölümü tamamlandı.  İlçemizin her köşesine ulaşana dek durmayacağız. Yapılan planlama doğrultusunda bütün bozuk yollar yapılacak ve asfaltsız yol bırakmayacağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın.” dedi.

İlçelerinde yapılan doğalgaz çalışması nedeniyle birçok yolun kazıldığını anlatan Bilal Uludağ,” 2017 sonuna kadar merkezde yapılan çalışmalar tamamlanmış olacak. Bizde kazı çalışması nedeniyle bozulan yolların yapımına başladık. En kısa sürede bütün bozulan yollar bitirilecek. Ekiplerimiz bu konuda yoğun bir tempo ile çalışıyor. Bu arada dar olan yollar genişletiliyor. Ayrıca yeni imar yolları da açılmaya devam ediyor.” diye konuştu" 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner621