banner676

Seyhan Belediyesi’nin Asfalt Hamlesi sürüyor

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Barış Mahallesi’nde ki asfalt çalışmalarını denetledi. Çalışmalar il ilgili bilgi alan Başkan Zeydan Karalar, vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

Seyhan Belediyesi’nin Asfalt Hamlesi sürüyor

Yaz döneminde asfaltlama çalışmalarına hız veren Seyhan Belediyesi Yol Müdürlüğü ekipleri Barış Mahallesi’de asfaltlama çalışması yaptı. Çalışmaları yerinde denetleyen Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, yol müdürlüğü ekiplerinden bilgi aldı. Vatandaşlarla da bir süre sohbet eden Karalar, Seyhan’ın en önemli sorunlarından birinin asfalt sorunu olduğunu ve bu sorunu çözmek için canla başla çalıştıklarının altın çizdi. Aşırı sıcağa rağmen personelinde büyük bir özveri ile çalıştığını belirten Başkan Karalar, tüm emekçilere teşekkür etti.

Vatandaşlarla sohbetinde mahallenin eksiklerini not aldıran Başkan Karalar birim müdürlerinin konular ile ilgilenmesi talimatında bulundu.

banner625
 
 
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
SALİH OBA
SALİH OBA - 5 ay Önce

İSMETPAŞAMAH.51196SK NO.9 DA İKAMET ETMEKTEYİM BUSOKAĞIMIZDA ASVALTLAMA EKSİKLERİVARDIR DEFALARCA MUHTARA SÖYLEDİM AMA HALA YAPILMADI GEREĞİNİ YAPMANIZI İSTİYORUM.

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz