Seyhan'da, Temizlik işçilerine kişisel gelişim eğitimi

Adana’nın Seyhan Belediyesinde çalışan temizlik işçilerine yönelik olarak kişisel gelişim üzerine eğitim semineri verildi.

Seyhan'da, Temizlik işçilerine kişisel gelişim eğitimi

Seyhan Belediyesi bünyesinde çalışan 782 temizlik işçisine eğitim semineri verildi. Yaşar Kemal Kültür Merkezi’de düzenlenen seminere Kişisel Gelişim Uzamanı Nuray Yılmaz ve Bağımlılık Uzmanı Emel Arslan eğitmen olarak katıldı.

banner560
Açılış konuşmasını yapan Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, göreve geldiği günden bu yana temizlik işçisi emekçilerin performansından memnun olduğunu belirterek temizliğin belediyelerin ilk ve en önemli görevi olduğunu söyledi.

Başkan Zeydan Karalar, “Temizlik belediyelerin ilk görevidir ama tek görevi değildir. Ben göreve geldiğim günden bu yana bu kısımda çalışan emekçi arkadaşlarımızdan son derece memnunum. Gecelerini gündüze katarak Seyhan için, Seyhanlı için çalışıyorlar. Bizim yaptığımız işler insan için yapılan iştir. Buradaki eğitimler sizlerin bilginize bilgi katacaktır, yaptığınız eksikleri düzeltecektir. İnsanlar yaşamları boyunca öğrenmeye açık olmalıdır.” İfadelerini kullandı.

Konuşmanın ardından kişisel gelişim ve bağımlılık üzerine eğitimler verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner621