Seyhan Meclisi’nde Mehmet Adıgüzel Anıldı

Vefat eden CHP’li Seyhan Belediye Meclis Üyesi Mehmet Adıgüzel, düzenlenen olağanüstü oturumda anıldı. Adıgüzel’in vefatından duyduğu üzüntüyü dile getiren Başkan Zeydan Karalar, “Çok sevdiğimiz bir kardeşimizi kaybettik” dedi.

Seyhan Meclisi’nde Mehmet Adıgüzel Anıldı

Seyhan Belediye Meclisi vefat eden CHP’Li Meclis Üyesi Mehmet Adıgüzel’in yerine Denetim komisyonuna üye seçimi için olağanüstü toplandı. Oturuma Belediye Başkanı Zeydan Karalar başkanlık yaparken vefat eden Meclis Üyesi Mehmet Adıgüzel’de anıldı. Mehmet Adıgüzel’in vefatından duyduğu üzüntüyü dile getiren Başkan Zeydan Karalar, Adıgüzel’in iyi ve güzel bir insan olduğunu söyledi. Başkan Karalar, “Mehmet Adıgüzel kardeşimizin vefatı nedeniyle toplanmış bulunuyoruz. Mehmet kardeşimizin vefatı bizleri çok üzdü.  Hepimizin sevdiği güzel bir insandı. Kendisine Allah’tan rahmet ailesine sabır, sevenlerine, meclisimize ve Adana’mıza başsağlığı dilerim” şeklinde konuştu.

DENETİM KOMİSYONUNA MUSTAFA TUNÇ SEÇİLDİ
Mehmet Adıgüzel’in vefatı nedeni ile boşalan denetim komisyonu üyeliğine ise yapılan gizli oylama sonucu CHP’li meclis üyesi Mustafa Tunç seçildi. Tunç kullanılan oyların tamamını alarak denetleme komisyonu çalışmalarına Mehmet Adıgüzel’in yerine devam edecek.

banner625

BAŞKAN KARALAR, ADIGÜZEL’İN OTURDUĞU SIRAYA KARANFİL BIRAKTI
Toplantı sonunda Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, vefat eden meclis üyesi merhum Mehmet Adıgüzel’in her zaman oturduğu sıraya gelerek karanfil bıraktı. Başkan Karalar, karanfili bıraktığı sırada duygusal anlar yaşadığı gözlendi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner669

cyberturk.biz