Seyhan’da Asfalt Çalışmalarında Hız Kesmiyor

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar Akkapı ve Meydan mahallerinde devam eden asfalt çalışmalarını denetledi, ilgili müdürlerden çalışmalar ile ilgili bilgi aldı.

Seyhan’da Asfalt Çalışmalarında Hız Kesmiyor
banner560

Kış aylarının yaklaşmasına rağmen asfalt çalışmalarına hız kesmeden devam eden Seyhan Belediyesi, her gün 7 mahallede asfalt çalışması yürütüyor. Çalışmaları bizzat Belediye Başkanı Zeydan Karalar denetliyor. Akkapı Mahallesi’nde gerçekleştirilen çalışmaları denetleyen Başkan Zeydan Karalar, vatandaşlar ile sohbet edip sorunları dinledi ve ilgili müdürlere talimat vererek çözülmesini istedi. 

Akkapı Mahallesi’ndeki asfalt çalışmalarının ardından Meydan Mahallesi’ne geçen Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, burada gerçekleştirilen parke yol çalışmalarını denetledi. Çalışmalar ile ilgi bilgi alan Başkan Karalar, vatandaşlara yol ile ilgili sıkıntısı olup olmadığını sordu. Yeni yapılan yollardan dolayı çok mutlu olduklarını belirten mahalle halkı, mahallerinde ki yolların ilk kez bu kadar detaylı bir şekilde yapıldığını belirtti. 

banner595


Başkan Zeydan Karalar, denetlemelerin ardından esnafı ziyaret edip mahalle kahvesinde çay içti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner591

banner580