SEYMER’de çalıştılar, SBS’yi kazandılar

Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk’ün, sosyal belediyecilik faaliyetlerinde örnek gösterilen Meslek Edindirme Merkezleri kazandırmaya devam ediyor. SEYMER bünyesinde Küçükdikili’de açılan Seviye Belirleme Sınavı kurslarına katılan öğrencilerden 12’si girdikleri sınavda başarılı sonuçlar elde ederek çeşitli Anadolu Liseleri’ne girmeye hak kazandı.

SEYMER’de çalıştılar, SBS’yi kazandılar


Küçükdikili SEYMER’de devam ettikleri SBS kursunun ardından sınavda başarı kazanan öğrencilerden Hasan Yetiz Seyhan Danişmend Gazi Anadolu Lisesi’ni, Zülfiye İldiz, Sıdıka Önen ve Fatma Yıldırım TOKİ Şehit Ozan Onur İlgen Anadolu Lisesi’ni, Zübeyde Bilir Büyük Selçuklu Anadolu Lisesi’ni, Yıldız Kardeşoğlu 24 Kasım Anadolu Lisesi’ni, Gülbahar İldiz, Farabi Anadolu Lisesi’ni, Leyla Tekinalp ve Yücel Kaya Borsa Anadolu Lisesi’ni, Ramazan Altay Kurttepe Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni, Selçuk Ördek, Çukurova Elektrik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’ni, Eda Haykıran ve Ayşe Karaca İhsan Sabancı Anadolu Kız Teknik Meslek Lisesi Bilim Teknolojileri Alanı’na girmeye hak kazandı.

banner625
BAŞKAN PROF. DR. ÖZTÜRK’TEN KİTAP SETİ HEDİYE
Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk, Küçükdikili SEYMER’de SBS Kursu’na devam edip, girdikleri sınavda başarı kazanan öğrencilere kitap seti hediye etti. Başkan Prof. Dr. Öztürk, “SEYMER’lerimizde mesleki ve hobi amaçlı eğitimlerin yanında Anadolu ve Fen Liselerine hazırlık kurslarımızla da farkımızı ortaya koyduk. Bugüne kadar öğrendiği mesleklerle kendisine, ailesine, şehrine ve ülkesine yararlı bireyler olan kursiyerlerimizin yanında bundan böyle Anadolu ve Fen Liseleri’ne hazırlık kurslarımızla yine birbirinden başarılı öğrencilerimizin müjdeli haberlerini vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz