Silah Sanayicileri Vali Demirtaş’ı Ziyaret etti

Silah Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (SİSİAD) Başkanı Cemil Eryürek ve Dernek Üyeleri Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

Silah Sanayicileri Vali Demirtaş’ı Ziyaret etti

Ziyarette derneğin çalışmaları hakkında Vali Demirtaş’a bilgi veren SİSİAD Başkanı Cemil Eryürek, Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu’nun 27-29 Ekim tarihlerinde Konya’da Türkiye genelinde Cumhuriyet Kupası Trap Şampiyonası düzenlediğini ve müsabakaya Adana’dan145 sporcunun katıldığını söyledi.

banner560
SİSİAD Başkanı Cemil Eryürek, Adanalı sporculardan Hakan Yüzbaş, Ali İhsan Kaya ve Ali Kocabey’in Adana Takımı olarak şampiyon olurken, bireysel olarak da Ali İhsan Kaya’nın Türkiye Şampiyonu olduğunu dile getirdi.

SİSİAD Başkanı Cemil Eryürek, Adana Atış Poligonu’nun yetersiz kalması dolayısıyla ve yeni yapılacak olan atış poligonuna verdiği destek için Vali Demirtaş’a teşekkür ederek, kupa ve madalyalarını takdim etti.

Vali Demirtaş ise, SİSİAD üyelerine ziyaretleri ve şampiyonada kazandıkları derecelerden dolayı kutladığını belirterek, kentin tanıtımına katkıda bulunan tüm sivil toplum kuruluşlarına destek olmaya devam edeceklerini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2017, 17:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner621