Soner Çetin "Daha çok sahada olacağız"

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, her hafta cuma günleri yaptığı Halk Günleri ile vatandaşlarla buluşmalarını sürdürüyor.

Soner Çetin "Daha çok sahada olacağız"

Projeler ve hizmetler ile halkın takdirini toplayan ve İlklerin Başkanı olan Soner Çetin, “Bitmek tükenmek bilmeyen bir enerjimizin olduğu doğrudur. Biliyorum, çıtayı çok yükselttik ve daha da fazla yükselteceğiz. Çünkü, siz beni makamda oturayım diye değil, halkın içinde halkla olayım ve çalışayım diye seçtiniz. O yüzden bu saydıklarım yetmez. Daha da fazla çalışacak ve daha fazla sahalarda olacağız” dedi.

HALK GÜNÜ’NDE TEŞEKKÜR YAĞMURU

Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Çukurova Belediyesi’nin klasiği olan Halk Günü’nde vatandaşlarla buluştu. Her Cuma Saat 14.00’te Çukurova Belediyesi Orhan Kemal Kültür Merkezi’nde başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte halkın karşısına çıkan Başkan Çetin, vatandaşların sorunlarını dinledi, gelen talep öneri ve şikayetleri değerlendirilmek üzere ilgili birim müdürlerine not aldırdı. Halk Günü’nde Başkan Çetin’in, gelen talep ve önerileri anında yerine getirdiği için çok sayıda teşekkür aldığı dikkatlerden kaçmadı. Mavi Bulvar Spor Kulübü yönetici ve sporcuları Çetin’e kulüplerine sağladıkları katkı için teşekkür ederek, plaket ve çiçek verdi.

banner625
“DAHA FAZLA SAHADA OLACAĞIZ”

Halk Günü’ne katılan vatandaşları hizmetler ve projeler ile ilgili bilgilendiren Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, “Bitmek tükenmek bilmeyen bir enerjimizin olduğu doğrudur. Biliyorum çıtayı çok yükselttik ve daha da fazla yükselteceğiz.  Her cuma saat 14.00’te Halk Günü, haftada iki gün sabah 06.00’da mahalle toplantıları, 3 ayda bir Danışma Kurulu, 6 ayda bir köy ziyaretleri, Her Ayın 19’unda Saat 19’da Atatürk ve Cumhuriyet konulu panel, her salı açılış, her perşembe temel atma töreni yapıyoruz. Göreve geldiğimiz günden bugüne ayağımızı gazdan çekmeden çalışmaya devam ediyoruz. Biz, bitmek tükenmek bilmeyen bu enerjimizi, sizlerin sevgisinden ve bizlere olan güveninden alıyoruz. Çünkü, siz beni makamda oturayım diye değil, halkın içinde halkla olayım ve çalışayım diye seçtiniz. O yüzden bu saydıklarım yetmez, daha da fazla çalışacak ve daha fazla sahalarda olacağız” diye konuştu.

“SÖZ VERDİĞİMİZ PROJELERİ HAYATA GEÇİRDİK”

Göreve geldiği günden bu yana yapılan projelerle ve belediyecilik anlayışı ile tüm belediyelere örnek olduklarını vurgulayan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, “Bizim sosyal belediyecilik anlayışımız, saydam, şeffaf, hesap verebilir, katılımcı, çoğulcu bir belediyecilik anlayışı. Bu zamana kadar halka ne söz verdiysek, yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz” dedi. Seçim döneminde halka verdiği sözlerin yüzde 90’ını yerine getirdiğini aktaran Başkan Çetin'in, “Bizim anlayışımız; 'Ölüm döşeğinde bile zeytin ağacı dikmeyi düşünecek' bir anlayış. Bizim yöneticilik anlayışımızda, -cek, -cak yok. Yaptık var, uyguladık var. Ben sizden ananızın ak sütü gibi helal oylarınızı istedim. Buna layık olmak zorundayım. Sizlerin karşısına 16 ay sonra tekrar çıkacağım. 5 yıl önce şunları söz verdim ve hepsini gerçekleştirdim diyerek bu vicdanı rahatlığı yaşayacağım” şeklindeki konuşması alkışlarla karşılandı.

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2017, 18:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz