Stajyer Avukatlar buluştu

TBB'nin Hatay’da düzenlediği Kurgusal Duruşma Yarışmasında birinci olan Adana Barosu stajyer avukatlarına ve Takım direktörü Av. Battal Özer’e Baro Başkanı Av. Veli Küçük ve yönetim kurulu tarafından plaketleri törenle takdim edildi.

Stajyer Avukatlar buluştu

Baro Tesislerinde gerçekleştirilen kahvaltılı programda konuşan Baro Başkanı Av. Veli Küçük, “Türkiye Barolar Birliği Kurgusal Duruşma Yarışması Akdeniz Bölgesi Elemelerinde Baromuz birinci olmuştur. Aynı başarıyı bölgemiz adına Türkiye finallerinde de bekliyoruz. Ekipte yer alan stajyer avukatlarımız Aygül Karaköse, Bilal Bayraktar, Hatice Altunok, Sena Turgut ve Ramazan Dalçiçek’i, hocamız Av.Battal Özer’i, Staj Komisyonu Başkanımız Av.Kezbannur Özlahin’i, Staj Komisyonu Koordinatörümüz Av.Semih Gökayaz’ı, emek ve katkı sunanları kutluyorum. “ dedi

Kurgusal Duruşma Yarışmasına katılan stajyer avukatlar ve Takım direktörü Av. Battal Özer ile Staj Komisyonu Başkanı Av. Kezbannur Özşahin Aksu kazanılan birincilik kupasını Baro Başkanı Av. Veli Küçük’e hediye etti.

BAŞKAN ŞAMPİYONLUK İSTEDİ.

banner625
Yarışmayla ilgili bir açıklama yapan Adana Barosu Başkanı Av. Veli Küçük, yarışmada stajyer avukatların güzel bir ekip ruhu ile yarıştığını bu durumun da kendilerini çok sevindirdiğini belirterek, "Yarışmada derece almak kadar yarışta var olmak da güzeldir. Çünkü gençlerimiz geleceğin avukatları olacaklar. Kendilerine inanıyor ve güveniyoruz. Hedefimiz Eylül ayının ortasında yapılacak Türkiye finallerinde şampiyonluktur. Ayrıca kurgusal duruşma yarışmasının genç meslektaş adaylarımızın bilgilerini sunmaları ve tecrübelerini arttırmaları için önemli bir etkinlik, bu nedenle kurgusal duruşma yarışmalarını staj eğitim programına da dahil ettik.” diye konuştu.

Programa Adana Baro Başkan Yardımcısı Av. Sabahattin Gümüş, Genel Sekreter ve Staj Komisyonu Koordinatörü Av. Semih Gökayaz , Yönetim Kurulu Üyeleri Av. Nevzat Elçi, Av. Furkan Kılıç, Av. Abbas Bilgili, Komisyon Üyelerimiz ile çok sayıda avukat katıldılar

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2018, 09:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz