Tabip Odası'ndan Stranç Turnuvası

Adana-Osmaniye Tabip Odasının geleneksel hale getirdiği Satranç Turnuvasının ikincisi Adana Tabip Odasında gerçekleştirildi.

Tabip Odası'ndan Stranç Turnuvasıİl Satranç Federasyon Temsilcisi Av. Veysel Tuncil ile İl Satranç Hakemi Beycan Örgen’in gözetiminde gerçekleştirilen satranç turnuvasında İlk hamleyi Adana-Osmaniye Tabip Odası Başkanı Dr. Ali İhsan Ökten yaptı. Çekişmeli geçen turnuvanın galibi Dr. Mutlu Dağdelen Oldu. İkinciliği Dr. Mehmet Çavuşoğlu üçüncülüğü ise Dr. Murat Akbaş aldı.

banner625

Hekimlerin yoğun ilgi gösterdiği turnuvada dereceye giren hekimlere ATO Yönetim Kurulu adına kupalarını veren Adana-Osmaniye Tabip Odası delegesi ve Sosyal Etkinlikler Komisyon Başkanı Dr. Mustafa Can Eren,”Düzenlediğimiz bu satranç turnuvası, hekimler arasında birliktelik, kaynaşma ve sosyal olguları güçlendiren bir amacı taşımaktadır. Yaşam boyu düşünen hekimler düşüncelerini 64 kareye sıkıştırdıkları bu turnuva ile zamana karşı yarıştıkları centilmenlikten ve disiplinden ödün vermedikleri bir mücadeleye dönüştü. Oda olarak hekimleri farklı etkinlikler ile bir araya getirme gayretlerimiz devam edecektir. Dereceye giren hekim arkadaşlarımı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” şeklinde konuştu.   

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2013, 09:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz