Tatlıcı esnafının acı günü

Adana ESOB'a bağlı Adana Tatlıcı ve Pastacılar Esnaf Odası Başkan Vekili Mahmut İdrisoğlu'nun kayınbabası Ahmet Remzi İlkitoğlu vefat etti.

Tatlıcı esnafının acı günü
banner560

Yakalandığı rahatsızlık sonucu yapılan tüm tedavilere rağmen kurtarılamayarak 84 yaşında hayata veda edene 4 çocuk babası Ahmet Remzi İlkitoğlu için Adana Büyükşehir Belediyesi Asri Mezarlığı'nda tören düzenlendi.
İlkitoğlu'nun cenazesine Adana ESOB ve Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Nihat Sözütek, Başkan Vekili ve Adana Yağlı Boyacılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Göktaş, Birlik Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Tatlıcı  - Pastacılar Esnaf Odası Başkanı Metin Taylancı ile çok sayıda esnaf odası başkanı ve esnaflar ile akraba ve dostları da katılarak merhumun yakınlarına taziyede bulunup acılarını paylaştılar.

Ahmet Remzi İlkitoğlu'nun cenazesi Asri Mezarlık'ta yapılan defin işlemleri sonrası kılınan cenaze namazının ardından omuzlarda taşınarak kabrine taşındı, burada kızı Fevziye , damadı Mahmut İdrisoğlu ve yakınlarının gözyaşları arasında dualarla toprağa verildi.Merhum İlkitoğlu için taziyeler, Adana merkez Çukurova ilçesi Güzelyalı Mahallesi 8054 Sokak Kaktüs Cafe yakınındaki evinde kabul edilecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER