banner641

Tavuk kavgasında 3 ölü, 2 yaralı

Adana’da çocukların tavuk yüzünden yaptığı kavgaya büyükler karışınca katlim yaşandı, 3 kişi öldü, 2 kişi de yaralandı. 1’i kadın 5 kişi gözaltına alındı. 3 kişi ise aranıyor.

 Tavuk kavgasında 3 ölü, 2 yaralı
 GÜNAYDIN ADANA GAZETESİ


Seyhan ilçesine bağlı Küçükdili Beldesi Çınarlı Mahallesi’nda oturan Örgen ve Batır Ailelerinin çocukları bahçeye giren tavuk yüzünden kavga etti.

BIÇAKLA ÇOCUKLARI KOVALADI

Gözde Öğer, eline bıçak alıp komşularının çocuklarını kovalamaya başladı. Çocukların sesi üzerine dışarı çıkan 35 yaşındaki Metin Batir komşusu Gözde Öğer’e , “Utanmıyor musun kocaman kadınsın çocukları bıçakla kovcalıyorsun?” diye bağırdı.

3 KİŞİ ÖLDÜ

banner560
Çıkan tartışmaya her iki ailenin diğer fertleri de karışınca ortalık savaş alanına döndü. Çıkan silahlı, bıçaklı, sopalı kavgada Kadir Örgen, Orhan Batir, Metin Batir, Enis Batir ve olay sırasında otomobili arıza yapan arkadaşının yardımına giden oto galerici Yüksel Yeter ise kaza kurşunuyla yaralandı.

GALERİCİ KAZA KURŞUNUYLA ÖLDÜ

Numune Hastanesi’ne kaldırılan Yüksel Yeter ile özel bir hastaneye kaldırılan Metin Batir ve 20 yaşındaki Kadir Öğer öldü. Diğer yaralıların durumlarının ise ağır olduğu belirtildi.

Olay yerine giden polis Gözde Öğer ile birlikte 5 kişiyi gözaltına aldı. Olaya karıştığı iddia edilen 3 kişi ise aranıyor.

 

 

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2013, 09:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640