TOKİ Ceyhan'da start aldı

Ceyhan Belediyesi'nin girişimleriyle Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından Ceyhan’da yapılacak olan 1. etap toplu konutların arsalarının devri gerçekleştirildi.

TOKİ Ceyhan'da start aldı
Ceyhan Belediyesi’ne ait 90 dönümlük arsanın, Başkan Alemdar Öztürk tarafından Toplu Konut İdaresi’ne devri gerçekleştirildi

Yasal tüm prosedürlerin tamamlanmasının ardından Belediye Başkanı Alemdar Öztürk tarafından imzalanan belgeler ve hazırlanan tapu kaydı TOKİ Başkanlığı temsilcisi Kadir Daşçı’ya teslim edildi.

BAŞKAN ALEMDAR ÖZTÜRK: TOKİ CEYHAN’IMIZA HAYIRLI OLSUN
Başkan Alemdar Öztürk, arsa devir töreninde yaptığı açıklamada; “ ilçemizin kuzeyinde belediyemize ait 90 dönümlük arazinin TOKİ’ye devrini gerçekleştirdik. İnşallah Ceyhan’a hayırlı olacak bir projeyi başlatmış olduk. Alt ve orta gelir düzeyindeki vatandaşlarımızı konut sahibi yapmayı amaçlayan bu projenin ilk etabında en az 1000 konutluk çalışma yapılacaktır. İçersinde camii ve okuldan, yeşil alandan sağlık ocağına kadar tüm sosyal alanlar yer alacaktır. Projenin 2016 yılında başlayıp 2017 yılında tamamlanması bekleniyor, ilçemize hayırlı olsun.  ” dedi.

banner625
BAŞKAN ALEMDAR ÖZTÜRK’TEN EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR
Başkan Alemdar Öztürk, “TOKİ’nin Ceyhan’a gelmesi noktasında başından beri bizleri yalnız bırakmayan başta Sayın Başbakanımız olmak üzere Genel Başkan Yardımcımız Ömer Çelik ve Ak Parti Adana Milletvekillerimiz ile tüm emeği geçenlere şahsım ve Ceyhanlı hemşehrilerim adına çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

KAYMAKAM ÜNLÜSOY’DAN TEŞEKKÜR
Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy ise böylesine önemli bir projenin Ceyhan’a kazandırılmasında emeği geçen başta Belediye Başkanı Alemdar Öztürk olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek projenin hayırlı olmasını diledi.

Devir törenine Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy, Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, TOKİ Başkanlığı temsilcisi Kadir Daşçı, Belediye Başkan yardımcısı Fazıl Nacar ve Ceyhan Tapu Müdürü İbrahim Yılmaz katıldılar.

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2015, 11:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner654

cyberturk.biz