Tufanbeyli'den Afrin'deki Mehmetciğe Destek

Tufanbeyli Belediye Başkanı Remzi Ergü, İlçe Kaymakamı Ferhat Atar, AK Parti ve MHP ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri ile tüm mahalle muhtarlarından oluşan heyet, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Afrin'de devam ettirdiği Zeytin Dalı Harekatı'ndaki kahraman askerlerimize destek olmak için Suriye sınırına giderek kurban kesip dua etti.

Tufanbeyli'den Afrin'deki Mehmetciğe Destek

'Tufanbeyli'den Afrin'deki Yiğitlerimize Selam Olsun' yazılı pankartla yola çıkan grup Hassa'ya Suriye sınırına geldi. Sınırdaki karakola da giderek buradaki askerlere de selam veren grup, sınıra yakın yerde Afrin'deki kahraman askerler için kurban kesti. Tekbirlerle kesilen kurbanın duasını da Tufanbeyli Belediye Başkanı Remzi Ergü yaptı. "Ya Rabbi Tufanbeyli'den dualarımızla geldik. Kurbanımızı kahraman ordumuza adadık. Kurbanımızı ve niyetlerimizi kabul eyle. Ordumuzu muzaffer eyle. Devletimize zeval verme. Düşmanlarımıza fırsat verme" şeklinde dua eden Başkan Ergü, "Kahraman ordumuza manevi destek ve dualarda bulunmak üzere geldik. Torosların zirvesinden Tufanbeyli'den Afrin'deki kahraman askerlerimize selam getirdik" dedi.   

banner625

Tufanbeyli İlçe Kaymakamı, Tufanbeyli Belediye Başkanı, belediye meclis üyeleri, AK Parti ve MHP ilçe başkanları ve mahalle muhtarlarından oluşan grup, kestikleri kurbanın etini kavurma yaparak Afrin'deki askerlere gönderdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz