banner654

Tümer’den ADD’ye “Hayırlı olsun” ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, geçtiğimiz günlerde yapılan Olağan Genel Kurulda seçilen Atatürkçü Düçünce Derneği (ADD) Başkanı Atilla Eker ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Tümer’den ADD’ye “Hayırlı olsun” ziyareti

Atatürkçü Düçüncenin Türkiye Cumhuriyeti’nin temel taşı olduğunu bir kez daha tekrarlayan ve  Samimi ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, zor dönemde görev alan Başkan Atilla Eker ve değişik kademelerde görev alan ADD Adana Şube yöneticilerini kutladı ve başarılar diledi.


Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Merkez Delegesi Akif Kemal Akay, ADD Başkanı Atilla Eker ve Başkan yardımcısı İsa Kayadan da Milletvekili Tümer’e ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

banner625

ZİYARETTE BULUNANLAR

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer’in ziyatetinde ADD Genel Merkez Delegesi Akif Kemal Akay ADD Adana Şube Başkanı Atilla Eker, Başkan Yardımcısı İsa Kayadan Sayman Nazan Balcı, Sayman Abdurrahman Gündeşlioğlu, Yönetim  Kurulu Üyeleri Nezihe Biçer, Murat Barhun, Gülay Küçükdere ile Disiplin Kurulu Üyeleri Gül Çevikoğlu, Yusuf Filazi, Denetim Kurulu Üyesi Orhan Aytar hazır bulundu.


Ziyaret Tümer ile ADD Başkan ve yönetim kurulu üyelerinin fotoğraf çektirmesiyle son buldu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz