Uçak Mahallesi asfaltlanıyor

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı Yol Müdürlüğü’nün Uçak Mahallesi’nde başlattığı asfalt çalışmalarını denetledi, çalışmalarla ilgili Yol Müdürü Hüseyin Dündar’dan bilgi aldı.

Uçak Mahallesi asfaltlanıyor


banner625

Uçak Mahallesi’ne gelişinde Mahalle Muhtarı Cumali Ay ve mahalle sakinlerinin sıcak ilgisi ile karşılaşan Zihni Aldırmaz, “Adana’nın her bölgesinde asfalt çalışması yapıyoruz. Bugün de Uçak Mahallesi’ndeyiz. Amacımız Adanalı’ya en iyi hizmeti vermek. Muhtarlarımızla, hemşerilerimizle el ele çalışmalarımızı yürütüyoruz. Hayırlı olsun” dedi.

Uçak Mahallesi Muhtarı Cumali Ay da yapılan hizmetlerden dolayı Zihni Aldırmaz’a teşekkür etti. Mahallenin en büyük caddesi olan Uçak Caddesi’nin asfaltlanmasıyla mahallenin en önemli sorunlarından birinin çözüldüğünü anlatan Muhtar Cumali Ay, “Mahallemiz yıllardır ihmal edildi. Artık hizmet görüyoruz. Sayın Başkanımız Zihni Aldırmaz’a teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Mahalle sakinleri de 2 bin 800 metre uzunluğundaki caddenin asfaltlanmasından duydukları memnuniyeti ifade ederek, Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ettiler.

Yol Müdürlüğü çalışanlarına çikolota ikram eden Zihni Aldırmaz, çocuklara da oyuncak dağıttı.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2013, 10:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz