Vali Demirtaş'a "Dünya Gümrük günü" ziyareti

Gümrük Müdür Vekili Şeref Avcı, Botaş Gümrük Müdürü Kamil Sümer, İncirlik Gümrük Müdürü Sıtkı Cengiz ve Yumurtalık Serbest Bölge Gümrük Müdürü Cihan Böğür ile beraberlerindeki gümrük çalışanları, “Dünya Gümrük Günü” kutlamaları kapsamında Vali Mahmut Demirtaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Vali Demirtaş'a "Dünya Gümrük günü" ziyareti

Heyet üyeleri ziyaretleri sırasında Vali Demirtaş’a “Dünya Gümrük Günü” kutlamaları ile kent ve bölge genelinde gerçekleştirilen gümrük faaliyetleri hakkında ayrıntılı bilgiler verdi.

banner625
Gümrük yöneticileri ve heyet üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Vali Mahmut Demirtaş ise, gümrük faaliyetlerinin önemine dikkat çekti.


Gümrük çalışanlarının, uluslararası arenada ihracat ve ithalat faaliyetlerinde bulunan işadamları ile vatandaşlara yönelik kolaylaştırıcı çalışmaların yanı sıra kaçakçılıkla mücadele başta olmak üzere ekonomik kalkınmanın sağlanmasında çok önemli görevleri yerine getirdiklerini kaydeden Vali Demirtaş, tüm gümrük görevlilerinin “Dünya Gümrük Günü”nü kutladı ve çalışmalarında başarılar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz