Vali Demirtaş, Kozan’da Vatandaşlarla Buluştu

Vali Mahmut Demirtaş, Kozan Akdam Mahallesi’ni ziyaret ederek, mahalle Muhtarı Güray Yorgun ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Vali Demirtaş, Kozan’da Vatandaşlarla Buluştu

Kozan Kaymakamı Avni Oral ve İl Jandarma Komutanı Fatih Yılmaz’ın da hazır bulunduğu ziyareti sırasında Akdam Mahallesi Muhtarı Güray Yorgun ve vatandaşlardan, mahallenin genel durumuna ilişkin bilgiler alan Vali Mahmut Demirtaş, mahalle sakinlerinin dile getirdiği sulama göleti talebi üzerine DSİ 6. Bölge Müdürlüğü yetkilileri ile telefonla görüşerek ve sulama göleti talebinin yerine getirilmesi ve uygun alanların belirlenmesi için gerekli fizibilite çalışmalarının ivedilikle başlatılmasını istedi.

banner625
Ziyareti sırasında mahalle sakinleri ile sohbet eden Vali Demirtaş, kent merkezi ve ilçelerde muhtar ve vatandaş buluşmalarını gerçekleştirmekteki amaçlarının, vatandaşların sorunlarına çözüm yolları üretmek olduğunu yineledi.
Kozan Akdam Mahallesi Muhtarı Güray Yorgun ve mahalle sakinleri, ziyaretinden ve sorunların çözümü için gösterdiği hassasiyetten dolayı Vali Mahmut Demirtaş’a teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner669

cyberturk.biz