Vali Demirtaş Mahallelilerle buluştu

Vali Mahmut Demirtaş, göreve geldiği ilk günlerden itiberen sık aralıklarla gerçekleştirdiği muhtar ve vatandaş buluşmalarını, Yeşilbağlar ve Türkocağı Mahallelerinde sürdürdü.

Vali Demirtaş Mahallelilerle buluştu

İlk olarak Yeşilbağlar Mahallesi Muhtarı Ahmet Kırtay'ı ziyaret eden Vali Mahmut Demirtaş, civar mahallelerinin muhtarlarının da hazır bulunduğu ziyareti sırasında, muhtar Ahmet Kırtay ve vatandaşlardan mahallenin genel durumu ve gerçekleştirilen hizmetlere ilişkin bilgiler alarak  vatandaşların talep ve beklentilerini dinledi.

Dile getirilen hususların takipçisi olacağını kaydeden Vali Mahmut Demirtaş, kendisine yönelik teşekkür mesajlarının ardından Türkocağı Mahallesi Muhtarı Osman Kaya ve mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

banner625

Seyhan Kaymakamı Şenol Bozacıoğlu'nun da hazır bulunduğu ziyaretinde, Mahalle Muhtarı Osman Kaya ve vatandaşların eğitim,ulaşım, alt ve üst yapı gibi çeşitli konularda ilettikleri hususları dinleyen Vali Demirtaş, mahallelerin hak ettiği hizmetlerle buluşması için, yerel yönetimler ile

ilgili kurum ve kuruluşlar nezdinde ellerinden gelen çabayı gostermeye devam edeceklerini vurguladı.

Vali Mahmut Demirtaş'ın Türkocağı Mahallesi Muhtarlığını ziyareti, mahallelerin sorunlarının çözümü noktasında gösterdiği duyarlılıktan dolayı vatandaşların  teşekkür etmeleriyle son buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner654

cyberturk.biz