Vali Demirtaş Sarıhamzalı da

Vali Mahmut Demirtaş, sıkça gerçekleştirdiği muhtar ve vatandaş buluşmalarına bir yenisini daha ekleyerek Sarıhamzalı Mahallesi’ni ziyaret etti.

Vali Demirtaş Sarıhamzalı da

Mahalle camisinde muhtar ve vatandaşlarla bir araya gelen Vali Demirtaş, vatanın bölünmez bütünlüğü, milletimizin bekası için canlarını feda eden aziz şehitlerimizin ruhuna Kuran-ı Kerim okunmasının ardından mahallelinin talep ve beklentilerini dinledi. Mahalledeki su kanalı sorununu yerinde gören Vali Demirtaş, kendisine iletilen hususların takipçisi olacağını, talep ve beklentilerin karşılanması konusundaki işbirliğinin artarak devam edeceğini dile getirdi.

banner560

Vali Demirtaş ayrıca Sarıhamzalı İlkokul ve Ortaokulu’nu da ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. Öğretmenlere herhangi bir sıkıntılarının olup olmadığını soran Vali Demirtaş, mahalleye bir okul daha kazandırmak için çalışmaları kararlılıkla sürdürdüklerini belirtti. Sarıhamzalı Mahalle Muhtarı Abdullah Argun Vali Demirtaş’a özellikle mahalle yolunun yapımdaki katkılarından ve ilgisinden dolayı teşekkürlerini iletti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz