Vali Demirtaş'tan bayramlaşma

Vali Mahmut Demirtaş, Asri Mezarlığı ve Buruk Mezarlığı’ndaki şehitlikleri ziyaret edip, şehit yakınları ile bir araya gelmesinin ardından, Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ve Zabıta Müdürlüğü ile İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü personeli ile bayramlaştı.

Vali Demirtaş'tan bayramlaşma

Bayramlaşma ziyaretleri sırasında ilk olarak Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’nı ziyaret eden Vali Demirtaş, bayramlarını kutladığı iftaiye ve zabıta personeline, çalışmalarından dolayı teşekkür etti ve görevlerinde başarılar diledi.

Vali Demirtaş, itfaiye ve zabıta personelinin bayramını kutlamasının ardından İl Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret ederek, ülkenin her köşesinde vatan ve millet için görev yapan jandarma teşkilatı mensuplarının Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.

Daha sonra İl Emniyet Müdürlüğü personeli ile Polisevi’nde bir araya gelen Vali Mahmut Demirtaş, toplumsal huzurun sağlanması, vatandaşların huzur ve güveninin tesis edilmesi yolundaki özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ettiği emniyet teşkilatı personelinin Ramazan Bayramı’nı kutladı ve huzurlu bir bayram temennisinde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner669

cyberturk.biz