Vali Demirtaş yaşlılar ve kimsesiz çocuklarla

Vali Mahmut Demirtaş, gün içerisinde gerçekleştirdiği bayramlaşma ziyaretleri kapsamında, Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde barınan yaşlılar ile Sevgi Evleri’nde kalan çocukları ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Vali Demirtaş yaşlılar ve kimsesiz çocuklarla

Ramazan Bayramı dolayısıyla ziyaret ettiği Huzurevi’nde barınan yaşlıların ellerini öperek hal ve hatırlarını soran ve bayramlarını tebrik eden Vali Mahmut Demirtaş, toplumun tüm kesimlerinin yaşlılara ilgi, sevgi ve şefkat duyması gerektiğini vurguladı.

Daima yanlarında olacaklarını ifade ettiği yaşlılara sağlık ve mutluluk temennisinde bulunan Vali Mahmut Demirtaş, daha sonra Sevgi Evleri’ni ziyaret ederek çocukları sevdi ve çeşitli hediyeler vererek bayramlarını kutladı.

Ziyaretleri sırasında çocuklara, yaşlılara ve yardıma ihtiyaç duyan herkese sahip çıkmanın önemini vurgulayan Vali Demirtaş, “sosyal devlet olmanın bir gereği olarak, devletimizin ve hükümetimizin destekleriyle, yaşlılarımızı, çocuklarımızı ve tüm ihtiyaç sahiplerini sahiplenmeye, onları koruyup kollamaya devam edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner654

cyberturk.biz