banner641

Vali Demirtaş Zeytinli'de

Vali Mahmut Demirtaş, Milli Eğitim Bakanlığı'nca Zeytinli Mahallesi’nde yaptırılan ve tamamlanma aşamasına gelen 16 Derslikli okul inşaatında incelemelerde bulundu.

Vali Demirtaş Zeytinli'de

İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar ile Seyhan İlçe Milli Eğitim Müdürü İzzettin Aydın’ın da hazır bulunduğu incelemeleri sırasında okul inşaatının geldiği aşama hakkında bilgiler alan Vali Mahmut Demirtaş, 1 milyon 890 Bin TL. ihale bedeliyle yaptırılan okulun öngörülen sürede büyük ölçüde tamamlanmasından dolayı müteahhit firma yetkililerine teşekkür etti ve eksik kalan elektrik tesisatının da bir an önce tamamlanmasını istedi.

banner560
İncelemeleri sırasında, Adana’nın okul ve derslik açığını gidermek, eğitim ve öğretim başarısındaki çıtayı en üst seviyeye taşımak azmi ve hedefinde olduklarını kaydeden Vali Demirtaş, eğitim ve öğretime destek veren tüm kişi, kurum ve kuruluşlar ile hayırseverlere teşekkür etti.

Kent genelinde uygun arsalar temin edildiğinde okul inşaatlarını sürdürmeye kararlı olduklarını sözlerine ekleyen Vali Mahmut Demirtaş, tüm öğretmen ve öğrenciler ile velilere başarılar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640