Vali Demirtaş’a “10-16 Mayıs Engelliler Haftası” Ziyareti

Vali Yardımcısı Mustafa Seymen, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zeynel Abidin Koç, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu As Başkanı Ali Duran Karakaya ve beraberindeki heyet, Atatürk Anıtı’na çelenk konulması ve kortej yürüyüşüyle başlayan “10-16 Mayıs Engelli Haftası” kutlama etkinlikleri kapsamında Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

Vali Demirtaş’a “10-16 Mayıs Engelliler Haftası” Ziyareti

banner625
Vali Yardımcısı Mustafa Seymen ve beraberindeki heyet üyeleri, Vali Mahmut Demirtaş’ı ziyaretlerinde, Engelliler Haftası kutlama kapsamında gerçekleştirilecek olan etkinlikler hakkında ayrıntılı bilgiler verdi.  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Mahmut Demirtaş ise konuşmasında, engellilerin günlük yaşamda karşılaştıkları sıkıntıların çözümlenmesi doğrultusunda, devletin ve hükümetin de teşvikleri doğrultusunda gerekli tüm çalışmaları yapmaya devam edeceklerini söyledi.


Vali Mahmut Demirtaş, ziyaret vesilesiyle “10-16 Mayıs Engelliler Haftası”nı bir kez daha kutladı ve engelli vatandaşların daima yanlarında olduklarını vurguladı. Ziyaret, hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle son buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner654

cyberturk.biz