Vali Mahmut Demirtaş,Vatandaşla buluştu

Vali Mahmut Demirtaş, Döşeme Mahallesi Muhtarlığını ziyaret ederek, mahalle muhtarı Şafak Şenbayrak ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Vali Mahmut Demirtaş,Vatandaşla buluştu

banner625
Muhtar Şafak Şenbayrak ve vatandaşların mahalleri ile ilgili sorunlar ile talep ve beklentilerini dinleyen Vali Mahmut Demirtaş, Adana’nın merkez mahalleleri ve ilçelerde görev yapan mahalle muhtarları ile vatandaşlarla bir araya geldiklerini belirtti. Vali Demirtaş, “halkımız ve devletimiz arasında köprü vazifesi gören muhtarlarımız ve siz değerli vatandaşlarımızı bizzat ziyaret ederek, dertlerini ve sıkıntılarınızı dinliyoruz. Bu ziyaretlerimizi gerçekleştirmemizdeki almaç, sizler tarafından dile getirilen sorunları çözmek, sıkıntıları gidermek, daha huzurlu ve mutlu bir toplumun inşasına katkı koymak. Dile getirdiğiniz sorunların titizlikle takip edileceğinden kuşkunuz olmasın” dedi.


Döşeme Mahallesi Muhtarı Şafak Şenbayrak ve vatandaşlar, talep ve beklentilerini dile getirdikleri Vali Mahmut Demirtaş’a ziyaretinden ve duyarlılığından dolayı teşekkür etti.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner654

cyberturk.biz