Vuranay , CHP Milletvekili İbrahim Özdiş’i ziyaret etti

Türkiye Emekliler Derneği başkan adayı Ali Vuranay ve ekibi CHP Adana Milletvekili İbrahim Özdiş’i ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi alış verişinde bulundular.

Vuranay , CHP Milletvekili İbrahim Özdiş’i ziyaret etti

Emeklilerin gerçek anlamda aktif söz sahibi olabilmeleri ve yasal haklardan faydalanmaları yönünde örgütlenme çalışmalarını yürüteceğini açıklayan başkan adayı Ali Vuranay,bizim görev anlayışımızda hantallığa yer yoktur dedi.

banner625
Emekliler olarak bitkin suskun suya sabuna dokunmayan bir anlayış içerisinde olmayacağız.Adana’da emekliler olarak net 45-50 binin üzerinde üye sayımız bulunmaktadır.Bu kadar üyesi bulunan  bir yapının sessiz kalması mümkün değildir.

Toplum yararına olan iyi şeylerin yanında,toplumu yok sayan anlayışın karşısında olacağız.Yasal hak ve özgürlükler tüm toplumu ilgilendirdiği gibi,elbette emeklileri ‘de ilgilendirmektedir. Göreve seçildiğimizde toplum yararına gördüğümüz her konuda,sivil toplum örgütleriyle birlikte alanlarda olacağız dedi.

CHP Adana Milletveli İbrahim Özdiş’te başkan adayı Ali Vuranay’a çalışmaların’da başarılar dileyerek manevi olarak desteklerini esirgemiyeceklerini  söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz