Yetişkin Eğitimi Stratejik Ortaklık Projesi Tamamlandı

Çukurova Üniversitesi’nin (ÇÜ) AB tarafından desteklenen “Herkes için e-Öğrenme” Yetişkin Eğitimi Stratejik Ortaklık Projesi tamamlandı. Proje dezavantajlı gurupların da sosyal hayata katılmalarını sağlamayı amaçlıyor.

Yetişkin Eğitimi Stratejik Ortaklık Projesi Tamamlandı

banner560
Çukurova Üniversitesi Koordinatörlüğünde yürütülen projenin kapanış toplantısına Türkiye’den Proje Koordinatörü Öğr. Gör. Çetin İlin, proje ortaklarından Fırat Üniversitesi, Mesleki Girişimciler ve Toplum Gönüllüleri Derneği, Portekiz’den University of Minho ve Apload Social Planning and Evaluation Centre, İtalya’dan University of Ferrara, Yunanistan’dan Dian E-Learning Centre, İngiltere’den Searchlighter Ltd. ve Çukurova Üniversitesi Adana Meslek Yüksekokulu temsilci, öğretim elemanları ve ortak kurumlar dışı ilgili kurumlardan bireyler katıldı.

Projeyle ilgili bilgi veren Öğr. Gör. Çetin İlin, 2 yıllık süre sonunda başarı ile tamamlanan projenin, e-öğreticilerin e-öğrenme çalışmalarında bir adım daha ileri gitmelerini sağlamak, mevcut e-öğrenme platformu üzerindeki çalışmalarına ışık tutmak ve dezavantajlı gurupların da sosyal hayata katılmalarını sağlamayı amaçladığını ifade etti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner621