banner654

Yılmaz muhtarlarla buluştu

Çukurova İlçesi’nin 26 köy ve mahalle muhtarıyla birararaya gelen ASKİ Genel Müdür Vekili Seyfettin Yılmaz, “Sorunları yerinde tespit edip, tek tek çözüyoruz” dedi.

Yılmaz muhtarlarla buluştu
Beraberinde Çukurova İlçe belediyesi yetkilileri ile ASKİ’in üst düzey bürokratları olduğu halde Çukurova İlçesi Huzurevleri Mahalle Muhtarlığı’nda mahalle ve köy muhtarlarıyla buluşan Yılmaz, 6. gerçekleşen toplantılarda sorunları yerinde tespit ettiklerini, en kısa sürede çözüme kavuşturduklarını söyledi.
   Muhtarların, vatandaşla yüzyüze muhatap olmaları nedeniyle sıkıntıların tümüne hakim olduklarını ve bu nedenle muhtarlarla biraraya geldiklerini ifade eden Yılmaz, “Muhtarın talebini yerine getirdiğimiz zaman, vatandaşın sıkıntısını da çözmüş oluyoruz” şeklinde konuştu. Seyfettin Yılmaz ve ekibi toplantıya katılan muhtarların sorunlarını tek tek dinledi ve en kısa sürede sıkıntıların giderileceğini bildirdi.
banner625
   Huzurevleri Mahalle muhtarlığındaki toplantıya Huzurevleri Mahallesi Muhtarı Mustafa Karakoçar, Güzelyalı Mahallesi Muhtarı Yasemin Özer, Karslılar Mahallesi Muhtarı İrfan Kaya Güç, Kurttepe Mahallesi Muhtarı Bekir İşlek, Kocatepe Mahallesi Muhtarı Hasan Hoplamaz, Mahfesığmaz Mahallesi Muhtarı Mehmet Yıleri, Toros Mahallesi Muhtarı Kemal Çelebi, Belediyeevleri Mahallesi Muhtarı Yemliha Yücel, Esentepe Mahallesi Muhtarı Mehmet Keser, Şambayadı Mahallesi Muhtarı Şahin Çelik, Salbaş Esentepe Mahallesi Muhtarı Emine Meclis, 100. Yıl Mahallesi Muhtarı Mehmet Yakar, Yurt Mahallesi Muhtarı Cemal Bilir, Yeni Mahalle Muhtarı Rafet Çakır, Beyazevler Mahallesi Muhtarı Orhan Yalçın, Bozcalar Köyü Muhtarı Ali Küçük, Dörtler Köyü Muhtarı İbrahim Kürklü, Fadıl Köyü Muhtarı Emin İnce, Kabasakal Köyü Muhtarı Bayram Bolat, Karahan Köyü Muhtarı Ahmet Erkek, Küçükçınar Köyü Muhtarı İmadettin Güven, Kaşoba Köyü Muhtarı Hacı Coşkun, Memişli Köyü Muhtarı Ramazan Altıntop, Örçün Köyü Muhtarı Mustafa Akkuş, Pirili Köyü Muhtarı Dede Kütük ve Söğütlü Köyü Muhtarı Necati Sarıgül katıldılar.
YORUM EKLE
YORUMLAR
irfan kayaguc
irfan kayaguc - 2 yıl Önce

muhtar bey oner akar ve nuriye akatli ve ailesi suc makinasi bu kisinin sizinle ilginiz nedir bu suc makinasi onder akar ve ailesi nasil abd ye gitti bu konuda guvenlik guclerimize bilgi vermeni talep ederim bu adamlar suc makinasi nuriye akar kaan kasitli ve ozgur kasitlinin turk adaletine teslim edilmesini rz ederim tum devlet buyuklerime saygilarimla

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz