Yumurtalık'a Yeni İçme Suyu Şebekesi

Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ), uzak yakın demeden şehrin her noktasına hizmet götürüyor. Yıllardır süregelen sorunların son bulması için dur durak bilmeden çalışan ASKİ, içme suyu ve kanalizasyon sorunlarını ortadan kaldırıyor.

Yumurtalık'a Yeni İçme Suyu Şebekesi

Yumurtalık İlçesi'nde bulunan Zeynepli Mahallesi'ne komple içme suyu şebekesi döşeniyor. ASKİ ekipleri 1 haftadır Zeynepli Mahallesi projesi için çalışıyor. Yaklaşık 1 aylık süre sonunda tamamlanacak işin sonunda 10 kilometre uzunluğunda içme suyu hattı çekilmiş olacak. 
Yıllardır su problemi yaşadıklarını ifade eden Zeynepli Mahallesi sakinleri ve Muhtar İbrahim Eroğlu, sağlıklı içme suyuna kavuşacak olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'ye teşekkürlerini sundu. 

banner625
OPRUKÇU: ''ASKİ, YUMURTALIK'TA BAŞARILI İŞLERE İMZA ATIYOR''
Yumurtalık'ta yapılan çalışmalar hakkında genel bir açıklamada bulunan ASKİ Genel Müdürü Hüseyin Oprukçu, ''ASKİ, Yumurtalık'ta çok başarılı işlere imza atıyor. Deniz turizminin gelişmiş olduğu bu güzide ilçemizde, yaz mevsiminde nüfusun artmasından dolayı bazı aksaklıklar yaşanabiliyordu. Ancak doğru hamleler neticesinde 2015 ve 2016 yıllarında içme suyuna dair merkezde herhangi bir sorunla karşılaşılmadı. İçme suyu ve kanalizasyon problemi yaşayan mahallelerin hepsi tespit edilmiş ve çalışmaları başlatılmış durumda. Ekiplerimiz, hem yeni hat döşeme hem de eski hatları yenileme işlemlerini gerçekleştiriyor. Vatandaşlarımızın içi rahat etsin, Yumurtalık'ta çözülmemiş sorun bırakmayacağız.'' dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner669

cyberturk.biz