Yüreğir'de yollar asfaltlanıyor

Yüreğir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Solaklı'nın bütün sokaklarında asfalt çalışmalarını tamamladı. Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, sokakları asfaltlanan mahallelerde vatandaşlarla birlikte incelemelerde bulundu.

Yüreğir'de yollar asfaltlanıyor

Yüreğir'de girilmedik mahalle ve sokak bırakmadıklarını belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan,  yapılan yolların karayolları standardında olduğunu belirtti. Çalışmaların kesintisiz bir şekilde devam ettiğini belirten Başkan Çelikcan ''Amacımız vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmaktır. Solaklı da oturan vatandaşlarımız artık kışın çamurdan, yazın ise tozdan kurtuldu. Solaklı'nın bütün sokaklarını asfaltladık.'' şeklinde konuştu.
 
Karayollarında edindiği tecrübeleri Yüreğir için hizmete dönüştüren Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Yüreğir’de yol sorununu büyük ölçüde çözdü. Başkan Çelikcan’ın 8 yıllık görev süresinde yaptığı yolların uzunluğu ilçeye 20 yılda yapılan yolun iki katını geçti. Her gün ilçenin farklı noktalarında çalışmalarını sürdüren ekipler Solaklı mahallesinde asfalt çalışmalarını tamamladı. Görev süresi içinde Yüreğir’de girilmedik mahalle ve sokak bırakmamayı hedefleyen Başkan Çelikcan ilçeye bugüne kadar 600 bin tondan fazla sıcak asfalt döküldüğünü belirtti.
 

banner560
Yol çalışmalarının Yüreğir'in değişik mahallelerinde bir kaç koldan devam ettiğini belirten Başkan Çelikcan çalışmaların kesintisiz sürdüğünü belirtti.
 
Solaklı mahallesinde yapılan asfalt çalışmalarını yerinde gören Başkan Çelikcan’a mahalle sakinleri ise yoğun ilgi gösterdi. Yüreğir’de yapılan hizmetlerden dolayı memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlar Başkan Çelikcan’a teşekkür ettiler.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER