Zeydan Karalar "Ben de alanlarda olacağım"

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, emekçilerin, 1 Mayıs emek ve dayanışma gününü kutlarken, 1 mayıs kutlamalarında işçilerle yan yana alanlarda olacağını söyledi.

Zeydan Karalar "Ben de alanlarda olacağım"

banner625
Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir açıklama yaparak, tüm emekçilerin Emek ve Dayanışma Günü'nü kutladı.
1 Mayıs Uluslararası İşçi ve Emekçi Bayramı nedeni ile Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar bir mesaj yayınladı. Tüm emekçilerin bayramını kutlayan Başkan Karalar, her yıl olduğu gibi bu yılda işçi, emekçi kardeşleri ile birlikte alanda olacağını söyledi. Başkan Zeydan Karalar; “Bizler yüzü emeğe dönük insanlarız.  Yönetim anlayışımızda her zaman işçiden, emekçiden yana olmuştur ve olmaya devam edecektir. Ülkemizin gelişmesine, büyümesine katkı sağlayan ve anlının teri ile evine ekmek götürmeye çalışan işçi, emekçi kardeşlerimiz bugün maalesef hak ettikleri ücreti alamıyorlar.  Çalışma standartları ise çok kötü! Bizler Seyhan Belediyesi’ni işçiye, alın terine ve emeğine değer veren bir anlayışla yönetmeye çalışıyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yılda emekçi dostlarımızla birlikte alanlarda olacağım. Haksızlıkların, eşitsizliklerin, adaletsizliklerin ve ezilmenin olmadığı, emeğin sömürülmediği, aydınlık, eşit ve güzel bir dünyayı göreceğimiz günlerin geleceği umuduyla, tüm emekçi kardeşlerimin 1 Mɑyıs Emek ve Dɑyɑnışmɑ Günü’nü kutlɑrım” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2017, 10:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner669

cyberturk.biz