Zihni Aldırmaz koltuğunu kaptırdı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, başkanlık koltuğunu 80. Yıl Ortaokulu sınıf öğrencisi Hasibe Daldır’a devretti.

Zihni Aldırmaz koltuğunu kaptırdı


Okul Müdürü Ali Osman Aksoy ile birlikte Büyükşehir Belediyesi’ne gelen ve bir süre başkanlık koltuğuna oturan Hasibe Dalkır, koltuğa oturdu ama okulunu unutmadı. İlk talimatlarını okulun eksiklerinin giderilmesi yönünde veren Küçük Başkan, okulun temizlik sorununun çözülmesini, okul bahçesinin asfaltlanmasını, spor alanları oluşturulmasını ve öğretmenler için sandalye temin edilmesini istedi.
Genel Sekreter Nermin Akray ve Daire Başkanlarından belediyenin çalışmaları ile ilgili bilgi de alan Hasibe Daldır, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ozan Aksu’dan da kültürel çalışmaları anlatmasını istedi.
banner625
Yapılan çalışmalarla ilgili Hasibe Dalkır’a Zihni Aldırmaz da bilgi verdi. Özellikle çocuklar ve gençler için yapılan çalışmaları anlatan Zihni Aldırmaz, gençlik merkezleri kurulduğunu, okulların ve ibadethanelerin engelsiz hale getirildiğini, gençlerin spor yapması için olanaklar yaratıldığını vurguladı.
Zihni Aldırmaz, Hasibe Dalkır ve Okul Müdürü Ali Osman Aksoy’a da çeşitli hediyeler verdi.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2013, 16:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz