Ziyapaşa Bayraklarla donatıldı…

Adana’nın Seyhan Belediyesi her 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında her yıl olduğu gibi bu bayramda da Ziyapaşa Bulvarı’nı Türk Bayrakları ve Atatürk posterleri ile süsledi. Kutlama etkinlikleri kapsamında ünlü şarkıcı Fettah Can sahne alacak.

Ziyapaşa Bayraklarla donatıldı…

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın göreve gelmesi ile birlikte her 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Ziyapaşa Bulvarı’nı Atatürk posteri ve Türk Bayrakları ile donatma uygulamasına bu yılda devam edildi. Bulvar üzerinde bulunan binalar Türk Bayrağı ve Atatürk posterleri ile donatıldı. Binaların üzerinin Atatürk posteri ve Türk bayrakları ile gören vatandaşlar Başkan Karalar’a teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdi.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Seyhan Belediyesi Adana’nın en eski yerleşim yerlerinden olan Tepebağ Mahallesi Av. Turhan Arın Sokak restorasyonu sonrası sokağın açılışı gerçekleştirilecek. Açılış töreninde ünlü sanatçı Fettah Can’da sahne alacak. 29 Ekim’de ise saat 17,30’da Uğur Mumcu Meydanı’nda toplanacak Adanalılar buradan Meşalelerle Atatürk Parkı’na yürüyecek. Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar tüm Adanalıları 29 Ekim’de Fettah Can konserine ve fener alayına katılmaya davet etti.

banner560

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner621