Adana'da yeni bir dizi çekilecek

Adana önümüzdeki sezon yeni bir diziye daha ev sahipliği yapacak. “Görüş Günü Kadınları” adlı dizinin çekimlerinin 15 Haziran’da başlaması planlanıyor.

Adana'da yeni bir dizi çekilecek

           

banner625

            Dizinin çekimleri için Adana’da mekan incelemesi yapan NTC Yapım Genel Koordinatörü, Nazlı Heptürk, Yapım Koordinatörü Arzu Ersan ve Dizinin Adana Sorumlusu Tamer Gözüdeli Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.

            Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Necmi Özcanlı, dizi ve film yapımcılarının Adana’yı tercih etmesinden mutluluk duyduğunu belirtti.            Adana’nın tanıtıma ihtiyacı olduğunu söyleyen Necmi Özcanlı, “Adana güzel bir şehir ama tanıtımını yapamıyoruz. Adana’da çekilen filmler ve diziler kentimizin tanıtımına katkıda buluyor. Sizin yeni bir dizi çekeceğinizi öğrendiğimde çok sevindim. Her türlü desteği vermeye hazırız” dedi.

            NTC Yapım Genel Koordinatörü Nazlı Heptürk de, “Görüş Günü Kadınları” adlı dizi için mekan incelemesi yaptıklarını söyledi.

            Diziyi daha çok kent merkezinde çekmeyi planladıklarını anlatan Nazlı Heptürk, “Adana’nın tanıtımına katkımız olursa ne mutlu bize. 15 Haziran’da çekimlere başlamayı planlıyoruz. Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

            NTC Yapım yetkililerinin Necmi Özcanlı’yı ziyaretinde Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ozan Aksu ve Altın Koza Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Timuçin de hazır bulundu.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2013, 09:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet
ahmet - 2 yıl Önce

nerede çekiliyor

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz