Avukatlarlardan fotoğraf sergisi

Avukatlar Haftası Etkinlikleri çerçevesinde Adana Barosunun düzenlemiş olduğu fotoğraf sergisi ve Denizli Barosu üyesi Av. Adil Giray Çelik’in hazırlamış olduğu ‘Belgelerle ve Fotoğraflarla Avukatlık Mesleğinin Tarihçesi’ konulu sergi Büyükşehir Belediye Tiyatro Salonu’ndaki Fuaye’de geniş bir katılımla açıldı.

Avukatlarlardan fotoğraf sergisiAçılışa ev sahipliği yapan Baro Başkanı Av. Mengücek Gazi Çıtırık, davetlileri girişte karşıladı. Sergide Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Vekili Halil Tüm ile birlikte sergiyi gezdi. Sergide Av. Adil Giray Çelik’in 33 adet, Baro üyeleri Avukatlar Av. Asena Avluk, Av. Sernur Sayar, Av. Zülal Elmalı, Av. Tuğba Akkoca, Av. Nurdan Sarıdoğan Özdaş ve Av. İbrahim Emre Ediboğlu’nun toplam  53 adet fotoğrafları bulunuyor.
banner625

Adana Baro Başkanı Av. Mengücek Gazi Çıtırık, “Meslektaşlarımızın amatör düzeyde yansıtmış oldukları fotoğrafları ve meslektaşım Sayın Av. Adil Giray Çelik’in çalışmaları sonucu ortaya koyduğu belge ve fotoğraflarla mesleğimizi anlatan bu sergide emeği geçen tüm meslektaşlarıma gönülden teşekkür ediyorum. Avukatlar haftası içerisinde tüm meslektaşlarımızın zaman ayırıp bu çalışmaları gözlemlemelerini isterim. Meslektaşlarımız yaşamın her alanından pay aldıklarını ve yeteneklerini bir kez daha bu sergiyle ortaya koymuşlardır.” Dedi.

Sergi Cuma gününe kadar Büyükşehir Belediye Tiyatro Salonu’ndaki Fuaye’de izlenebilecek.
Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2013, 10:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz