banner641

Büyükşehir Sanart Tır'ı 2000 evler'de

“Gün Kardeşlik Günü” sloganıyla yola çıkan Büyükşehir Belediyesi Sanat Tırı etkinliklerine 2000 Evler Mahallesi’nde devam etti. Sanat Tırı etkinlikleri ile gönüllerince eğlenen 2000 Evler sakinleri, Zihni Aldırmaz’ın verdiği müjdeyle büyük coşku yaşadı.

Büyükşehir Sanart Tır'ı 2000 evler'de2000 Evler Mahallesi Muhtarı Abdullah Öztürk’ü yanına alarak tıra çıkarak mahalle sakinlerine hitap eden Zihni Aldırmaz, “Biliyorum çok merak ediyorsunuz. Sizin evlerinizin kaynağı ile ilgili Sayın Bakan imzaladı. Konu Bakanlar Kurulu’nda. Cumhurbaşkanı imzalayıp, Resmi Gazete’de yayınlanınca inşallah kısa sürece kaliteli ve güzel evleriniz olacak. Cebinizden de hiç para çıkmayacak” dedi.

banner560
Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ın açıklamaları mahalle sakinleri tarafından coşkuyla karşılandı.

Etkinlikler de özellikle çocuklar Zihni Aldırmaz’a sevgi gösterilerinde bulundular. Belediye görevlilerinin oyunca dağıttığı çocuklar, Zihni Aldırmaz ile hatıra fotoğrafı çektirmek için sıraya girdiler.

Halk oyunları ekibinin gösteriler yaptığı, Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Türk Halk Müziği sanatçılarının konser verdiği etkinlikler film gösterimi son buldu.
Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2013, 11:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640